Er zijn een aantal kleuren verkrijgbaar. Speciaal voor meisjes is er het witte model met leuke roze bloemetjes. Het rode model is een neutrale kleur, de zwarte is in gelimiteerde oplage verkrijgbaar en het oranje model is de nieuwste aanwinst van Berg Toys .
Tenslotte, een verstelbaar stoeltje, sportstuur, luchtbanden en een gesloten kettingkast is standaard op alle Berg Buddy modellen.
Het mooie van deze compacte berg buddy modellen is dat het trappen vele malen lichter gaat dan de grote sketers. Deze Berg buddy modellen zijn veel lichter in gewicht en hebben compleet andere banden dan de karakteristieke dikke skelterbanden. Deze snelle skelterbandjes geven veel minder wrijving en komen hierdoor gemakkelijker in beweging.